nisaduruannesi. Blogger tarafından desteklenmektedir.

31 Aralık 2016 Cumartesi

2017 Yılı Sağlık olsun


2014 yılında karnımda sonraki 3 yılda ise resmen koala gibi kucağımda girdik yeni bir yıla, 2017 bizim için çok daha güzel olsun inşallah seninle daha mutlu , daha keyifli ama en çokta sağlıklı yıllarımız olsun annecim. 

bu seneye girerken daha sık yazma kararı verdim çünkü yıllar geçtikçe insan anılarını unutuyor. sana ait , seninle yaşadığım 1 saniyeyi bile unutmak istemiyorum bu yazıları okuma,anlama çağına geldiğinde de gün gün açıp okuyup nasıl büyüdüğünü bilmeni istiyorum. 

ben genelde işte yada geceleri yazıp sonra düzenliyorum. bu sefer sen yanımdayken yazmak istedim. 
hiç susmadan  konuşuyorsun bıcır bıcır. :) sürekli konuşuyorsun. :) 
ağzındaki sakızın üstüne 1 tane çiğneyebilir miyim diye sordun az önce mesela. içindeki dünyan ne güzel. ne basit.ne sade sen o Dünyanda çok mutlusun. 

işi bırakalı 1 ay olmadı bile sendeki değişim bir harika bugünü saymazsak artık erken saatte kalkıp erken uyuyorsun ne güzel inan bu uyku düzenine en çok senin sağlığın için şükrediyorum. daha mutlusun. ikinci çocuk meselesi gündemde demiştim.
ben ise hala kararsız , tüm odak noktam sen ol isterken bir ikincisi sana kötü gelecek diye düşünüyorum. 
aslında bu düşüncelerim tam hastalık doğuma gittiğimde senden ayrı 1 gün geçireceğim diye üzülüyorum ne saçma ama öyle.. !!

bu arada doğum yapmışım daha 40 ım çıkmamış
bir gün böyle anneler grubumuzdan bir mesaj geldi okusana çok komik diye ikinci çocuk o yazıyı o an okuduğumda itiraf ediyorum çok biliyormuş gibi "bu nasıl bir anne ? bir anne evladına nasıl böyle bir yazı yazar dedim " 

özür diliyorum. 
şuanda okurken kahkahalar atıyorum
2. çocuk dediğin bundan öte değil , bir laf var 2. çocuk koy yere kendi kendine büyür tamda böyle . 

şimdiden senden özür diliyorum olmamış 2.çocuğum..

0 yorum on "2017 Yılı Sağlık olsun"

Yorum Gönder

Bloguma Göstermiş Olduğunuz İlgiden Dolayı Teşekkür Ederim...