nisaduruannesi. Blogger tarafından desteklenmektedir.

17 Eylül 2015 Perşembe

Günlerden Kesitler


Ne zaman sık sık yazacağım desem bir durgunluk , bir tutukluk geliyor hiç yazamıyorum. En son daha sık sık senden bahsedeceğim dedim gene yazamadım .

Kısa kısa bahsedelim geçen günlerden.

Zaman çok hızlı geçiyor gerçekten , 20. ayımıza az kaldı.. 2. yaşımıza kaldı 4,5 ay işte :) Vay be ! Zalimsin zaman kardeş :)

Nisa Duru'nun kardeşi oldu. (benden değil tabi ) üvey kardeş diyelim bir arada sık sık beraber büyüyecekler neler bekliyor bizi bilemiyorum :)

16.09.2015 gece ilk kez klozete adaptör ile çiş yaptık hiç beklemediğimiz bir anda sanırım artık üzerine düşmem gerekli. memeyi bırakmadan çiş eğitimi ne kadar doğru bilemiyorum araştırmam lazım. Hala alıştırma külodu alacağım.

Kızım henüz anlamasa da her bayram mutlaka bayramlıklarımızı alıyoruz bu yıl hala alamadık yarına anane ile alırız belki .. ( burada da paylaşıp saklayacağım. hatta biraz geçmişe gidip ilk bayramlığımızı da bulup paylaşayım bir ara )

Uyku düzenimiz çok bozuldu sanki eski Nisa Duru geri geldi. Gece uykusu en erken 2 oluyor ertesi gün işe zombi gibi gitmek bana kalıyor tabi ki de..

Kızınca  sırnaşmana bayılıyorum. Doğru değil ! ama kızdırmayı da seviyorum anne anne deyip sarılman beni eritiyor :D


0 yorum on "Günlerden Kesitler"

Yorum Gönder

Bloguma Göstermiş Olduğunuz İlgiden Dolayı Teşekkür Ederim...